Zapraszamy do internetowej E-KADEMII PROFESJONALNEGO KATECHETY!

Drodzy Katecheci!

Tak, jak w poprzednich latach planowaliśmy między 13 a 16 lipca br. zorganizować Akademię Profesjonalnego Katechety. Niestety, z powodu epidemii musimy AKADEMIĘ w tym roku odwołać. Nasze zaproszenie na nią przesuwamy na kolejny rok. Mamy nadzieje, że za rok sytuacja będzie już inna i że nasze spotkanie będzie możliwe.  

Już teraz jednak chcemy Was zaprosić od 13 lipca br. do udziału w E-KADEMII PROFESJONALNEGO KATECHETY. Będzie to oferta różnych katechetycznych szkoleń internetowych do wyboru. Zaprosiliśmy do ich przygotowania osoby, które miały prowadzić zajęcia podczas stacjonarnej Akademii oraz współpracujących z nami trenerów. Chcemy E-KADEMIĘ na stałe wprowadzić do naszej oferty, ciągle ją rozwijać i rozbudowywać, tak żeby funkcjonowała nie tylko w czasie wakacji. W wakacje E-KADEMIA będzie miała jednak ten walor, że wtedy będą promocyjne ceny szkoleń.  

W tej chwili trwają prace nad przygotowaniem tych internetowych szkoleń. Chcemy, aby w jak największym stopniu odpowiadały one Waszym oczekiwaniom. Dlatego też chcemy Was zapytać o kilka spraw z tym związanych.

 

Pozdrawiamy

Zbigniew Barciński
Justyna Wójcik-Nurzyńska
Dorota Ząberg
Piotr Nurzyński

 

Prosimy o wypełnienie do 23 maja 2020 r. anonimowej ankiety: