Promocyjna przedsprzedaż książki „Wyprawa do zamku ze świętą Teresą z Avila”

Z okazji 500-lecia urodzin świętej Teresy od Jezusa przygotowaliśmy książeczkę „Wyprawa do zamku ze świętą Teresą z Avila”. Jest to krótkie i proste streszczenie nauczania św. Teresy zawartego w „Zamku wewnętrznym”. To przedstawienie w pigułce nauki świętej Teresy na temat modlitwy i zachęta, aby w wolniejszej chwili sięgnąć do tekstu samej Teresy. To także swoisty „elementarz” przygotowujący do wędrówki ze św. Teresą – aż do samego wnętrza zamku, jakim jest nasza dusza i do otworzenia serca na Boga.

wyprawa do zamku _ sw. Teresa _ okładkamala2Książeczka ma 28 czarno-białych stron i kolorową okładkę. Jest mała – format A6, oprawa broszurowa. Może być rozdawana na katechezie, na spotkaniach i rekolekcjach. Całą książeczkę w formacie PDF można obejrzeć tu: http://www.pliki.tolle.pl/wyprawa_do_zamku.pdf?pp=830

„Wyprawę do zamku ze świętą Teresą z Avila” oferujemy w okazyjnej cenie już od 1,20 zł za egzemplarz przy zakupie pakietów 50, 100, 200, 500, 1000 egz.

Oferta ważna tylko do poniedziałku 15 czerwca 2015. Niska cena książek wynika z dużego nakładu oraz drukowania pod konkretne zamówienia. Zbieramy zamówienia, drukujemy książki i od 22 czerwca rozpoczynamy wysyłkę. Koszty przesyłki bierzemy na siebie (dotyczy przesyłek krajowych).

Szczegóły oferty na stronie księgarni internetowej TOLLE: http://www.tolle.pl/natanpromo/zamek.php?pp=830